subscriptio domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170rp_wcdpd domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170woo_pdf domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170quform domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170loginizer domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170woocommerce domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170| Ürün Tipi | Solo |
| Montaj Tipi | CMO |
| Fırın Kapasitesi | 23L |
| Renk (Kapak) | Paslanmaz |
| Renk (Kabin) | Neo STSS Gümüş |
| Kontrol Yöntemi | Membran |
| Kapı Tipi | Basmalı Düğme |
| Boşluk Malzemesi | Seramik Kaplama |
| Döner Tabla Boyutu | 288 mm |
| Gösterge Tipi | LED (Buz Mavisi) |
| Güç Kaynağı | 230V 50HZ |
| Çıkış Gücü (Mikrodalga) | 800 W |
| Güç Tüketimi (Mikrodalga) | 1150 W |
| Güç Seviyesi | 6 |
| Saat | Evet |
| Artı 30 sn. | Evet |
| Eko Mod | Evet |
| Buz Çözme (Otomatik / Güç / Sensör) | Power Defrost |
| Sensörlü Pişirme | Hayır |
| Buharla Pişirme | Hayır |
| Otomatik Buharlı Pişirme | Hayır |
| Otomatik Programlar | Evet |
| Otomatik Pişirme | Healthy cooking(16),My plate(2),Soften/Melt(4) |
| Buharla Temizlik | Hayır |
| Döner Tabla Açık/Kapalı | Hayır |
| Koku Giderme | Evet |
| Çocuk Güvenlik Kilidi | Evet |
| Mutfak Zamanlayıcı | Evet |
| Hafıza | Evet |
| Ses açık/kapalı | Evet |
| Dil Seçeneği | Hayır |
| Pro Buharlı Pişirici | Hayır |
| Cam Buharlı Pişirici | Hayır |
| Saf Buhar Kasesi | Hayır |
| Güçlü Buhar Kasesi | Hayır |
| Plate Warming Bowl | Hayır |
| Buharla Temizlik Aksesuarı | Hayır |
| Dahili Kit (Tasarım Kitleri) | Hayır |
| Yemek Tarifi Kitabı | Hayır |
| Hızlı Kılavuz Etiket | Hayır |
| Boşluk (GxYxD) | 330 x 211 x 324 mm |
| Dış (GxYxD) | 489 x 275 x 338 mm |
| Paket (GxYxD) | 552 x 326 x 410 mm |
| Ağırlık (Net) | 12.0 kg |
| Ağırlık (Paket) | 13.5 kg |
| Net (GxYxD) | 356 / 840 setleri |
Reviews
There are no reviews yet.