subscriptio domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170rp_wcdpd domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170woo_pdf domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170quform domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170loginizer domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170woocommerce domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170| Ürün Tipi | Mikrodalga Fırın |
| Montaj Tipi | Solo |
| Fırın Kapasitesi | 23 L |
| Renk (Kapak) | Siyah |
| Renk (Kabin) | Siyah |
| Kontrol Yöntemi | Zar |
| Kapı Tipi | Basmalı Düğme |
| Boşluk Malzemesi | Seramik Emaye |
| Döner Tabla Boyutu | 288 mm |
| Gösterge Tipi | LED |
| Izgara Isıtıcı | Zarf |
| Güç Kaynağı | 230 V / 50 Hz |
| Çıkış Gücü (Mikrodalga) | 800 W |
| Çıkış Gücü (Izgara) | 1 100 W |
| Güç Tüketimi (Mikrodalga) | 1 200 W |
| Güç Seviyesi | 6 |
| Çeşitli Pişirme Modları | Var |
| Saat | Var |
| Artı 30 sn. | Var |
| Eko Mod | Var |
| Buz Çözme (Otomatik / Güç / Sensör) | Var |
| Otomatik Programlar | Var |
| Çocuk Güvenlik Kilidi | Var |
| Ses açık/kapalı | Var |
| Tel Raf | Var |
| Boşluk (GxYxD) | 330 x 211 x 324 mm |
| Dış (GxYxD) | 489 x 275 x 354 mm |
| Paket (GxYxD) | 552 x 326 x 410 mm |
| Ağırlık (Net) | 13 kg |
| Ağırlık (Paket) | 15 kg |
| Net (GxYxD) | 377 / 783 set |
Reviews
There are no reviews yet.