subscriptio domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170rp_wcdpd domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170woo_pdf domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170quform domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170loginizer domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170woocommerce domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170| Kurulum Tipi | Tam Ankastre |
| Boyut | 24″ |
| Kontrol Tipi | Gizli düğme |
| Renk/Malzeme | Siyah |
| Ekran Işığı Rengi | Buz mavisi |
| Yıkama Tipi | Döner |
| Kapasite (Yer Ayarı) | 13 Kişi |
| Enerji Verimlilik Sınıfı | F |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 295 kWh/yıl |
| Enerji Tüketimi | 104 kWh/döngü |
| Yıkama Performansı Endeksi | 1.130 |
| Kurutma Performansı Endeksi | 1.070 |
| Yıllık Su Tüketimi | 3360 l |
| Devir Başı Su Tüketimi | 12 l |
| Ses Seviyesi (dBA) | 48 dBA |
| EKO Program Süresi (sa:dk) | 3:15 |
| Program sayısı | 5 |
| Normal | Evet |
| Yoğun | Evet |
| Hassas | Evet |
| Eko | Evet |
| Ekspres 60 | Evet |
| Seçenek Sayısı | 5 |
| Gecikmeli Çalıştırma | Evet |
| Yarım Yük | Evet |
| Yüksek Sıcaklıkta Yıkama | Evet |
| Çoklu 1 arada | Evet |
| Çocuk Kilidi | Evet |
| Katlanabilir Fincan Bölümü | Evet |
| Ayarlanabilir Yükseklik | Evet |
| Katlanır dişler | Evet |
| Çatal Bıçak Sepeti | Evet |
| Su durdurma | Evet |
| Kazan Malzemesi | Paslanmaz çelik gümüş |
| Sızıntı Sensörü | Evet |
| Yıkama Sepetleri | Orta/Düşük |
| Su Filtreleme Sistemi (Yumuşak Su) | Evet |
| İptal Et ve Boşalt Düğmesi | Evet |
| Net Genişlik | 598 mm |
| Net Yükseklik | 815 mm |
| Net Derinlik | 550 mm |
| Net Ağırlık | 39 kg |
| Brüt Genişlik | 655 mm |
| Brüt Yükseklik | 875 mm |
| Brüt Derinlik | 645 mm |
| Brüt Ağırlık | 45 kg |
| Elektrik(Volt/Hertz/Amper) | 220-240V/50Hz/8A |
| Isıtıcı Watt değeri | 1800 W |
| Sirkülasyon Motoru | 98 W |
| Drenaj Pompası | 30 W |
| Düzleştirme vidaları | 50 mm |
Reviews
There are no reviews yet.