subscriptio domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170rp_wcdpd domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170woo_pdf domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170quform domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170loginizer domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170woocommerce domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170| Kurutma Kapasitesi | 9.0 kg |
| Gövde rengi | Siyah |
| Kapak | Kırılmaz Cam Kapak |
| Panel Ekranı | Yapay Zeka Kontrolü |
| Kurutucu Tipi | Isı Pompası |
| Program süresi (dk) | 215 min |
| Enerji Verimlilik Sınıfı | A+++ |
| Enerji Tüketimi (yıllık) | 182 |
| Yoğuşma Verimliliği Sınıfı | B |
| Gürültü Seviyesi (Kurutma) | 62 dB |
| Soğutucu (Tipi) | R290 |
| Soğutucu (Doldurma, kg) | 0.149 |
| Yapay Zeka Kontrolü | Evet |
| İç Kazan Işığı | Evet |
| AI Dry | Evet |
| QuickDrive | Evet |
| Motor | DIT |
| Kompresör | Inverter |
| Akıllı Kontrol | Evet |
| Yönü Değiştirilebilir Kapı | Evet |
| Çocuk Kilidi | Evet |
| Kazan tipi | Elmas |
| Kurutma Seviyesi | 4 Seviye |
| Kurutma Rafı | Evet |
| Kurutma Süresi seçici | Evet |
| Karışık Giysi Zili / Nem Alarmı | Evet |
| Kırışıklık Önleyici | Evet |
| İdeal Kurutma Sistemi | Evet |
| Smart Things | Evet |
| AI Dry | Evet |
| Soğuk Hava | Evet |
| Ütü Kuruluğu | Evet |
| Dış Mekan | Evet |
| Self Tub Dry | Evet |
| Kurutma Süresi | Evet |
| Havlular | Evet |
| Sıcak Hava | Evet |
| Yün | Evet |
| Seçenek Listesi | QuickDrive, Kırışık Önleyici, Kurutma Seviyesi, Kurutma Süresi, Nem Alarmı, Akıllı Kontrol, Kazan Işığı, Çocuk Kilidi, Ses Kapalı, Kalibrasyon |
| Air Refresh | Evet |
| Nevresim | Evet |
| Hızlı Kurutma 35 dk. | Evet |
| Pamuklu | Evet |
| Hassas Giysiler | Evet |
| Gömlekler | Evet |
| Sentetikler | Evet |
| Sessiz Kurutma | Evet |
| Süper Hız | Evet |
| Net Boyut (GxYxD) | 600 x 850 x 600 mm |
| Net Ağırlık | 52 kg |
| Brüt Boyut (GxYxD) | 670 x 895 x 695 mm |
| Brüt Ağırlık | 54 kg |
| Kazan Malzemesi | Paslanmaz |
| Dahili WiFi | Evet |
Reviews
There are no reviews yet.