subscriptio domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170rp_wcdpd domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170woo_pdf domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170quform domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170loginizer domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170woocommerce domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170| Yıkama Kapasitesi (kg) | 9.0 |
| Kurutma Kapasitesi (kg) | 6.0 |
| Gövde rengi | Beyaz |
| Kapak | Renkli Kapak + Siyah Deco |
| Panel Ekranı | LED |
| Enerji Verimlilik Sınıfı | E |
| Enerji Verimlilik Sınıfı (Sadece Yıkama) | B |
| Energy Consumption (100 cycles) | 377.00 kWh |
| Enerji Tüketimi (100 döngü, sadece yıkama) | 57.00 kWh |
| Su Tüketimi (döngü) | 90 L |
| Su Tüketimi (döngü, sadece yıkama) | 50 L |
| Yıkama ve Kurutma Süresi (S:DD) | 7 : 51 |
| Eco 40-60 Süresi (S:DD) | 3 : 42 |
| Sıkma Verimliliği | B |
| Gürültü Emisyon Sınıfı | A |
| Gürültü Seviyesi (Sıkma) | 72 dB |
| Yapay Zeka Kontrolü | Hayır |
| AddWash Akıllı Kapak Teknolojisi | Hayır |
| Air Wash | Evet |
| Sıkma Hızı | 1400 rpm |
| Köpükte Bekletme | Evet |
| EcoBubble Köpükle Yıkama Teknolojisi | Evet |
| Motor | DIT |
| Otomatik Dağıtma | Hayır |
| Dil Ayarları | Hayır |
| Smart Things | Hayır |
| Sızıntı Sensörü | Hayır |
| Çocuk Kilidi | Evet |
| Bitiş Geciktirme | Evet |
| Temiz Kazan | Evet |
| Temiz Kazan+ | Hayır |
| Kazan tipi | Elmas |
| Kurutma Seviyesi | Evet |
| Yoğun | Evet |
| Benim Programım | Hayır |
| Ön Yıkama | Evet |
| Durulama+ | Hayır |
| Hız Seçeneği | Hayır |
| Buhar | Evet |
| Süper Hız | Hayır |
| Kurutma Süresi | Evet |
| Eco 40-60 | Evet |
| Yıkama ve Kurutma | Evet |
| AI Wash | Hayır |
| Air Wash | Evet |
| Nevresim | Hayır |
| Bulutlu Gün | Hayır |
| Pamuklu | Evet |
| Renkliler | Hayır |
| Hassas Giysiler | Hayır |
| Tahliye/Sıkma | Hayır |
| Temiz Kazan | Evet |
| Temiz Kazan+ | Hayır |
| Yoğun Soğuk | Evet |
| Karışık Giysiler | Evet |
| Dış Mekan | Hayır |
| Durulama + Sıkma | Evet |
| Gömlekler | Hayır |
| Sessiz Yıkama | Hayır |
| Süper Hız | Hayır |
| Sentetikler | Evet |
| Havlular | Hayır |
| Yün | Hayır |
| Yün/Hassas | Evet |
| Pamuklu Kurutma | Evet |
| Sentetik Kurutma | Evet |
| 15 Dak. Hızlı Yıkama | Evet |
| Temizleme Buharı | Evet |
| Hızlı Yıkama+Kurutma | Hayır |
| Net Boyut (GxYxD) | 600 x 850 x 650 mm |
| Net Ağırlık | 68.0 kg |
| Dahili WiFi | Hayır |
| SmartThings Uygulamasını Destekler | Hayır |
Reviews
There are no reviews yet.