subscriptio domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170rp_wcdpd domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170woo_pdf domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170quform domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170loginizer domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170woocommerce domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170| Kurutma Kapasitesi | 9.0 kg |
| Gövde rengi | Beyaz |
| Kapak | Oyma Kapı (Siyah) |
| Panel Ekranı | LED |
| Kurutucu Tipi | Isı pompası |
| Program süresi (dk) | 220 min |
| Enerji Verimlilik Sınıfı | A++ |
| Enerji Tüketimi (yıllık) | 258 |
| Yoğuşma Verimliliği Sınıfı | B |
| Gürültü Seviyesi (Kurutma) | 65 dB |
| Soğutucu (Tipi) | R134a(Fluorinated greenhouse gas, GWP=1,430) |
| Soğutucu (Doldurma, kg) | 0.43 |
| Soğutucu (Doldurma, Birim zamandaki Karbon emisyonu, Hava geçirmez) | 0.61 |
| İç Kazan Işığı | Evet |
| Yönü Değiştirilebilir Kapı | Evet |
| Çocuk Kilidi | Evet |
| Gecikmeli Bitir | Evet |
| Kazan tipi | Elmas |
| Kurutma Seviyesi | 3 Seviye |
| Kurutma Rafı | Evet |
| Kurutma Süresi seçici | Evet |
| Karışık Giysi Zili / Nem Alarmı | Evet |
| Kırışıklık Önleyici | Evet |
| İdeal Kurutma Sistemi | Evet |
| Soğuk Hava | Evet |
| Ütü Kuruluğu | Evet |
| Dış Mekan | Evet |
| Kurutma Süresi | Evet |
| Havlular | Evet |
| Sıcak Hava | Evet |
| Yün | Evet |
| Seçenek Listesi | Gecikmeli Bitir, Alarm Kapatma, Lamba, Kırışıklık Önleme, Çocuk Kilidi, Kurutma Seviyesi, Kurutma Süresi, Nem Alarmı, Akıllı Teşhis |
| Nevresim | Evet |
| Hızlı Kurutma 35 dk. | Evet |
| Pamuklu | Evet |
| Hassas Giysiler | Evet |
| Karışık Giysiler | Evet |
| Gömlekler | Evet |
| Sentetikler | Evet |
| Net Boyut (GxYxD) | 600 x 850 x 600 mm |
| Net Ağırlık | 49 kg |
| Kazan Malzemesi | Kaplamalı Çelik |
Reviews
There are no reviews yet.