subscriptio domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170rp_wcdpd domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170woo_pdf domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170quform domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170loginizer domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170woocommerce domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170| Kurulum Tipi | Solo |
| Boyut | Standart |
| Kontrol Tipi | Gizli düğme |
| Renk/Malzeme | Gümüş |
| Ekran Işığı Rengi | Buz mavisi |
| Kapasite (Yer Ayarı) | 14 yer ayarı |
| Enerji Verimlilik Sınıfı | C |
| Enerji Tüketimi | 74,6 kWh/100 döngü |
| Yıkama Performansı Endeksi | 1,13 |
| Kurutma Performansı Endeksi | 1,07 |
| Kurutma Sistemi | Otomatik açılan kapı |
| Devir Başı Su Tüketimi | 9,8 l |
| Ses Seviyesi (dBA) | 42 |
| Ekstra Sessizlik Döngüsü Ses Seviyesi (dBA) | 40 |
| EKO Program Süresi (sa:dk) | 3:30 |
| Program sayısı | 8 |
| Yoğun | Evet |
| Otomatik | Evet |
| Hassas | Evet |
| Eko | Evet |
| Ekspres 60 | Evet |
| Ön Yıkama | Evet |
| Kendini Temizleme | Evet |
| Ekstra Sessiz | Evet |
| Ek Program Yükleme | Evet |
| Seçenek Sayısı | 5 |
| Gecikmeli Çalıştırma | Evet |
| Yarım Yük | Evet |
| Yüksek Sıcaklıkta Yıkama | Evet |
| Kontrol Kilidi | Evet |
| Hız Yükseltici | Evet |
| Otomatik Kapı Açma | Evet |
| Katlanabilir Fincan Bölümü | Evet |
| Ayarlanabilir Yükseklik | Evet |
| Ayarlanabilir Dişler | Evet |
| Bardak/Fincan Destek Dişleri | Evet |
| Katlanır dişler | Evet |
| Çatal Bıçak Çekmecesi | Evet |
| Su durdurma | Evet |
| Kazan Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Sızıntı Sensörü | Evet |
| Yıkama Sepetleri | Üst/Orta/Alt |
| Su Yumuşatıcı | Evet |
| Bilyeli Raylı Sistem | Evet |
| Net Genişlik | 598 mm |
| Net Yükseklik | 845 mm |
| Net Derinlik | 600 mm |
| Net Ağırlık | 53 kg |
| Brüt Genişlik | 655 mm |
| Brüt Yükseklik | 875 mm |
| Brüt Derinlik | 645 mm |
| Brüt Ağırlık | 58 kg |
| Elektrik(Volt/Hertz/Amper) | 220-240V/50Hz |
| Isıtıcı Watt değeri | 1800W |
| Sirkülasyon Motoru | 95W |
| Drenaj Pompası | 30 W |
| Düzleştirme vidaları | 0-30 mm |
| Dahili WiFi | Evet |
| SmartThings Uygulama Desteği | Evet |
Reviews
There are no reviews yet.