subscriptio domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170rp_wcdpd domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170woo_pdf domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170quform domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170loginizer domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170woocommerce domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170| Model Tipi Montaj | Ankastre |
| Yüzey | Paslanmaz Çelik |
| Kontrol Yöntemi | Kontrol Düğmesi |
| Toplam Güç (Gaz) | 7.25 kW |
| Hızlı | 2.9 kW |
| Yarı Hızlı | 1.7 kW |
| Yardımcı | 0.95 kW |
| Izgara | Emaye |
| Güvenli Kapama | Evet |
| Tipi (Gaz) | DG (G20/20) |
| Ocak Gözü Sayısı | 4 |
| Tipi | Hızlı (1), Yarı Hızlı (2), Yardımcı (1) |
| WOK ızgarası | Hayır |
| Doğalgaz Enjektör Dönüştürücü | Evet |
| Paket (GxYxD) | 620 x 560 x 130 mm |
| Kesim (GxD) | 560 x 490 mm |
| Net (GxYxD) | 580 x 90 x 510 mm |
| Ağırlık (Brüt) | 9.2 kg |
| Ağırlık (Net) | 7.8 kg |
Reviews
There are no reviews yet.