subscriptio domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170rp_wcdpd domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170woo_pdf domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170quform domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170loginizer domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170woocommerce domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170| Model Tipi Montaj | Ankastre |
| Yüzey | Eğimli |
| Kontrol Yöntemi | Dokunmatik Kontrol |
| Gösterge Tipi | LED (New Amber) |
| Güç Kaynağı | 220-240 V ~ 50/60 Hz |
| Toplam Güç (kW) | 7.0 |
| Enerji Seviyesi | 9 |
| Ocak – Sol Ön | 129 / 215 mm – 750 / 2200 W |
| Ocak – Sol Arka | 148 mm – 1200 W |
| Ocak – Sağ Ön | 148 mm – 1200 W |
| Ocak – Sağ Arka | 170 / 265 mm – 1500 – 1600 / 2400 W |
| Çocuk Güvenlik Kilidi | Evet |
| Mutfak Zamanlayıcı | Evet |
| Duraklat | Hayır |
| Kalan Isı Göstergesi | Evet |
| Güvenli Kapama | Evet |
| Yüksek Sıcak Sınırı | Evet |
| Açma/Kapama | Evet |
| Ocak Gözü Sayısı | 4 |
| Dahili WiFi | Hayır |
| Otomatik Bağlantı (Davlumbaz ile) | Hayır |
| Paket (GxYxD) | 690 x 115 x 645 mm |
| Kesim (GxD) | 560 x 490 mm |
| Ağırlık (Brüt) | 9.7 kg |
| Ağırlık (Net) | 8.2 kg |
Reviews
There are no reviews yet.