subscriptio domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170rp_wcdpd domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170woo_pdf domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170quform domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170loginizer domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170woocommerce domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170| Fırın Tipi | Tek Fan |
| Fırın Rengi | Beyaz |
| Kapı Tipi | Aşağı Açılır |
| Fırın Kapısı Cam | Çift |
| Soft Closing Door | Hayır |
| Gösterge Tipi | LED (Kehribar) |
| Boşluk Malzemesi | Seramik Kaplama |
| Kontrol Yöntemi | Açılır Düğme ve Dokunmatik |
| Üst Izgara (İç/Dış) | 1000 / 2000 W |
| Alt Izgara | 1200 W |
| Tekli Mod (Üst Isıtıcı + Isı Yayma) | Evet |
| Tekli Mod (Büyük Izgara) | Evet |
| Tekli Mod (Küçük Izgara) | Evet |
| Tekli Mod (Eco Grill) | Hayır |
| Tekli Mod (Alt + Isı Yayma) | Evet |
| Isı Yayma | 1800 W |
| Temizleme Yöntemi | Katalitik 1D |
| Buharla Temizlik | Hayır |
| Wi-Fi Bağlantısı | Hayır |
| Otomatik Programlar | Hayır |
| Çocuk Güvenlik Kilidi | Evet |
| Saat | Evet |
| Pişirme Zamanlayıcısı | Evet |
| Sonlandırma Zamanlayıcısı | Evet |
| Dil Seçeneği | Hayır |
| İç Lamba | 15 W (Bulb) |
| İç Aydınlatma (Konum) | Rear |
| Işık (Lamba) Açma/Kapatma | Evet |
| Usable Volume (Whole) | 60 L |
| Kesim (GxYxD) | 560 x 600 x 550 mm |
| Dış (GxYxD) | 595 x 595 x 545 mm |
| Paket (GxYxD) | 650 x 640 x 620 mm |
| Yükleme Miktarı | 81 / 171 |
| Ağırlık (Net) | 30.7 kg |
| Ağırlık (Brüt) | 31.8 kg |
| Kare Fırın Tepsisi | 2ea |
| Kare Tel Raf | 1ea |
| Enerji Verimlilik Sınıfı | A |
| Fırın Sıcaklık Aralıkları (Tekli) | 40~250 °C |
| WiFi Embedded | Hayır |
| SmartThings App Support | Hayır |
Reviews
There are no reviews yet.