subscriptio domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170rp_wcdpd domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170woo_pdf domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170quform domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170loginizer domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170woocommerce domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170| Montaj Tipi | Gömme |
| Fırın Kapasitesi | 23 L |
| Renk (Kapak) | Siyah |
| Renk (Çerçeve) | Paslanmaz Çelik |
| Kontrol Yöntemi | Dokunsal |
| Kapı Tipi | Basmalı Düğme |
| Boşluk Malzemesi | Seramik Kaplama |
| Döner Tabla Boyutu | 288 mm |
| Gösterge Tipi | LED (Buz Mavisi) |
| Güç Kaynağı | 230V / 50Hz |
| Çıkış Gücü (Mikrodalga) | 800 W |
| Güç Tüketimi (Mikrodalga) | 1150 W |
| Güç Seviyesi | 6 |
| Saat | Evet |
| Artı 30 sn. | Evet |
| Eko Mod | Evet |
| Buz Çözme (Otomatik / Güç / Sensör) | Hızlı |
| Sensörlü Pişirme | Hayır |
| Buharla Pişirme | Hayır |
| Otomatik Buharlı Pişirme | Hayır |
| Otomatik Programlar | Evet |
| Otomatik Pişirme | Evet |
| Ev Yapımı Tatlılar | Evet |
| Sıcak tutma | Evet |
| Buharla Temizlik | Hayır |
| Döner Tabla Açık/Kapalı | Hayır |
| Koku Giderme | Evet |
| Çocuk Güvenlik Kilidi | Evet |
| Mutfak Zamanlayıcı | Hayır |
| Hafıza | Hayır |
| Ses açık/kapalı | Evet |
| Dil Seçeneği | Hayır |
| Dahili Kit (Tasarım Kitleri) | Evet |
| Hızlı Kılavuz Etiket | Evet |
| Boşluk (GxYxD) | 330 x 211 x 324 mm |
| Dış (GxYxD) | 489 x 275 x 346 mm |
| Paket (GxYxD) | 651 X 435 X 452 mm |
| Ağırlık (Net) | 13.7 kg |
| Ağırlık (Paket) | 16.2 kg |
| Dahili WiFi | Hayır |
| Üretici / İthalatçı | Samsung Electronics Co.,Ltd. |
| Ürün Menşei | Malezya |
| Ambalaj | Eco(Kraft) |
Reviews
There are no reviews yet.