subscriptio domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170rp_wcdpd domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170woo_pdf domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170quform domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170loginizer domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170woocommerce domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170| Kurulum Tipi | Solo |
| Boyut | 24″ |
| Kontrol Tipi | Ön düğme |
| Renk/Malzeme | Inox |
| Ekran Işığı Rengi | Buz Mavisi |
| Yıkama Tipi | Döner |
| Kapasite (Yer Ayarı) | 14 Kişi |
| Enerji Verimlilik Sınıfı | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 266 kWh/yıl |
| Enerji Tüketimi | 95 kWh/döngü |
| Yıkama Performansı Endeksi | 1.130 |
| Kurutma Performansı Endeksi | 1.070 |
| Yıllık Su Tüketimi | 2940 l |
| Devir Başı Su Tüketimi | 10.5 l |
| Ses Seviyesi (dBA) | 44 dBA |
| EKO Program Süresi (sa:dk) | 3:45 |
| Program sayısı | 7 |
| Yoğun | Evet |
| Otomatik | Evet |
| Hassas | Evet |
| Eko | Evet |
| Hızlı | Evet |
| Ön Yıkama | Evet |
| Ekspres 60 | Evet |
| Seçenek Sayısı | 5 |
| Gecikmeli Çalıştırma | Evet |
| Yarım Yük | Evet |
| Yüksek Sıcaklıkta Yıkama | Evet |
| Çoklu 1 arada | Evet |
| Çocuk Kilidi | Evet |
| Katlanabilir Fincan Bölümü | Evet |
| Ayarlanabilir Yükseklik | Evet |
| Katlanır dişler | Hayır |
| Katlanır dişler | Evet |
| Çatal Bıçak Çekmecesi | Evet |
| Su durdurma | Evet |
| Net Genişlik | 598 mm |
| Net Yükseklik | 845 mm |
| Net Derinlik | 600 mm |
| Net Ağırlık | 50 kg |
| Brüt Genişlik | 655 mm |
| Brüt Yükseklik | 875 mm |
| Brüt Derinlik | 645 mm |
| Brüt Ağırlık | 57 kg |
| Elektrik(Volt/Hertz/Amper) | 220-240V/50Hz |
| Isıtıcı Watt değeri | 1800 W |
| Sirkülasyon Motoru | 98 W |
| Boşaltma Pompası | 30 W |
| Düzleştirme vidaları | 0-30 mm |
Reviews
There are no reviews yet.