subscriptio domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170rp_wcdpd domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170woo_pdf domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170quform domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170loginizer domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170woocommerce domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170| Ürün Tipi | Izgara |
| Montaj Tipi | BI |
| Fırın Kapasitesi | 0.7 Cu.ft (22L) |
| Renk (Kapak) | Siyah |
| Renk (Kabin) | Siyah |
| Kontrol Yöntemi | Dokunmatik |
| Kapı Tipi | Basmalı düğme |
| Boşluk Malzemesi | Seramik kaplama |
| Döner Tabla Boyutu | 255 mm |
| Gösterge Tipi | LED |
| Izgara Isıtıcı | Kap ısıtıcı |
| Güç Kaynağı | 230V/50Hz |
| Çıkış Gücü (Mikrodalga) | 850 W |
| Güç Tüketimi (Izgara) | 1100 W |
| Güç Tüketimi (Maks) | 2400 W |
| Güç Tüketimi (Mikrodalga) | 1300 W |
| Güç Seviyesi | 6 |
| Çeşitli Pişirme Modları | Evet |
| Saat | Evet |
| Artı 30 sn. | Evet |
| Eko Mod | Evet |
| Buz Çözme (Otomatik / Güç / Sensör) | Hızlı |
| Sensörlü Pişirme | Hayır |
| Buharla Pişirme | Hayır |
| Otomatik Buharlı Pişirme | Hayır |
| Otomatik Programlar | Evet |
| Otomatik Pişirme | Evet |
| Buharla Temizlik | Hayır |
| Döner Tabla Açık/Kapalı | Hayır |
| Koku Giderme | Evet |
| Çocuk Güvenlik Kilidi | Evet |
| Mutfak Zamanlayıcı | Hayır |
| Hafıza | Hayır |
| Ses açık/kapalı | Hayır |
| Dil Seçeneği | Hayır |
| Diğerleri | Hayır |
| Tel Raf | Evet |
| Kızartma Tepsisi | Hayır |
| Pro Buharlı Pişirici | Hayır |
| Cam Buharlı Pişirici | Hayır |
| Saf Buhar Kasesi | Hayır |
| Güçlü Buhar Kasesi | Hayır |
| Plate Warming Bowl | Hayır |
| Buharla Temizlik Aksesuarı | Hayır |
| Dahili Kit (Tasarım Kitleri) | Hayır |
| Yemek Tarifi Kitabı | Hayır |
| Hızlı Kılavuz Etiket | Evet |
| Diğerleri | Hayır |
| Boşluk (GxYxD) | 330x224x292 mm |
| Dış (GxYxD) | 595x380x320 mm |
| Paket (GxYxD) | 706x466x434 mm |
| Ağırlık (Net) | 15.5 kg |
| Ağırlık (Paket) | 18.5 kg |
| Net (GxYxD) | 210/440 |
Reviews
There are no reviews yet.