subscriptio domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170rp_wcdpd domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170woo_pdf domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170quform domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170loginizer domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170woocommerce domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170| Ürün Tipi | Solo |
| Montaj Tipi | Desteksiz |
| Fırın Kapasitesi | 23 L |
| Renk (Kapak) | Gümüş |
| Renk (Kabin) | Gümüş |
| Kontrol Yöntemi | Tact+Dial |
| Kapı Tipi | Kol |
| Boşluk Malzemesi | Seramik Emaye |
| Döner Tabla Boyutu | 288 mm |
| Gösterge Tipi | LED |
| Güç Kaynağı | 230 V / 50 Hz |
| Çıkış Gücü (Mikrodalga) | 800 watts |
| Güç Tüketimi (Mikrodalga) | 1 150 watts |
| Güç Seviyesi | 6 |
| Saat | Var |
| Artı 30 sn. | Var |
| Eko Mod | Var |
| Buz Çözme (Otomatik / Güç / Sensör) | Hızlı |
| Buharla Pişirme | Var |
| Otomatik Buharlı Pişirme | Var |
| Otomatik Programlar | Var |
| Otomatik Pişirme | Var |
| Koku Giderme | Var |
| Çocuk Güvenlik Kilidi | Var |
| Hafıza | Var |
| Ses açık/kapalı | Var |
| Diğerleri | Sıcak Tut |
| Cam Buharlı Pişirici | Var |
| Hızlı Kılavuz Etiket | Var |
| Boşluk (GxYxD) | 330 x 211 x 324 mm |
| Dış (GxYxD) | 489 x 275 x 374 mm |
| Paket (GxYxD) | 552 x 326 x 423 mm |
| Ağırlık (Net) | 12 kg |
| Ağırlık (Paket) | 15 kg |
| Net (GxYxD) | 356 / 735 |
Reviews
There are no reviews yet.