subscriptio domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170rp_wcdpd domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170woo_pdf domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170quform domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170loginizer domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170woocommerce domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/samsung4/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170| Yıkama Kapasitesi | 8.0 |
| Gövde rengi | İnoks |
| Kapak | Siyah |
| Panel Ekranı | LED |
| Enerji Verimlilik Sınıfı | D |
| Enerji Tüketimi (100 döngü) | 73.00 kWh |
| Su Tüketimi (döngü) | 48 L |
| Eco 40-60 Süresi (S:DD) | 3 : 38 |
| Sıkma Verimliliği | B |
| Gürültü Emisyon Sınıfı | A |
| Gürültü Seviyesi (Sıkma) | 72 dB |
| Yapay Zeka Kontrolü | Hayır |
| QuickDrive | Hayır |
| AddWash Akıllı Kapak Teknolojisi | Hayır |
| Köpükte Bekletme | Hayır |
| EcoBubble Köpükle Yıkama Teknolojisi | Hayır |
| Çocuk Kilidi | Evet |
| Gecikmeli Bitir | Evet |
| Temiz Kazan | Evet |
| Temiz Kazan+ | Hayır |
| Kazan tipi | 2. Elmas Desenli Kazan |
| Kolay Ütüleme | Hayır |
| Yoğun | Evet |
| Dil Ayarları | Hayır |
| Sızıntı Sensörü | Hayır |
| Motor | DIT |
| Benim Programım | Hayır |
| Ön Yıkama | Evet |
| Hızlı Yıkama | Evet |
| Durulama+ | Evet |
| Smart Things | Hayır |
| Suda Bekletme | Evet |
| Sıkma Hızı | 1,200 rpm |
| Buhar ile Temizleme | Evet |
| Süper Hız | Hayır |
| VRT Titreşim Azaltma | Hayır |
| Eco 40-60 | Evet |
| AI Wash (Akıllı Yıkama) | Hayır |
| Süper Hız | Hayır |
| 15 Dak. Hızlı Yıkama | Evet |
| Active Wear | Hayır |
| Bebek Kıyafetleri | Hayır |
| Nevresim | Evet |
| Bulutlu Gün | Hayır |
| Pamuklu | Evet |
| Renkliler | Evet |
| Hassas Giysiler | Hayır |
| Kot | Hayır |
| Tahliye/Sıkma | Evet |
| Temiz Kazan | Evet |
| Temiz Kazan+ | Hayır |
| Temizleme Buharı | Evet |
| Yoğun Soğuk | Hayır |
| Karışık Giysiler | Evet |
| Dış Mekan | Hayır |
| Durulama + Sıkma | Evet |
| Gömlekler | Hayır |
| Sessiz Yıkama | Hayır |
| Sentetikler | Evet |
| Havlular | Hayır |
| Yün | Hayır |
| Yün/Hassas | Evet |
| Net Boyut (GxYxD) | 600 x 850 x 550 mm |
| Net Ağırlık | 65.0 kg |
| Dahili WiFi | Hayır |
| SmartThings Uygulamasını Destekler | Hayır |
Reviews
There are no reviews yet.